Minijeřáb

Bezkonkurenční služebník pro využití všude tam, kde je omezený přístup. Šířka stroje v jízdním režimu je 75cm, což umožňuje průjezd standardními 80 dveřmi. Svá ramena dokáže vysunout v komplikovaných prostorách s nízkým stropem či úzkou chodbou.

Minijeřáb Maeda

Minijeřáb Maeda

Minijeřáb MAEDA japonského výrobce MAEDA Seisakusho je navrhován s cílem umožnit zdvihy i v místech, kde to s klasickým jeřábem není možné. Minijeřáb se výborně uplatní při manipulaci se skleněnými deskami, při panelování a opláštění, při zdvihání v budovách, továrních halách a tunelech, na střechách i v patrech, v průmyslových areálech. Pohybuje se na pásech, které plošně rozloží jejich hmotnost. Bez obav tak může vjet na měkké plochy, střechy, dlaždice nákupních center, lité podlahy hal i historickou dlažbu starých chrámů. Jeřáb Maeda vyniká vysokou kvalitou a velmi promyšlenou konstrukcí. Je vybaven vyspělým bezpečnostním zařízením, úsporným motorem, jednoduchým ovládáním a je připraven na jakoukoliv práci.

technické parametry minijeřábu
Minijeřáb Maeda
Minijeřáb Maeda
Minijeřáb Maeda
Minijeřáb Maeda

Minijeřáb Unic

Minijeřáb Unic

Pásový minijeřáb Unic připomíná svým vzhledem jeřáb s „pavoučíma nohama“. Toto vzezření propůjčuje mini jeřábu obrovskou flexibilitu v možnostech jeho využití, od prací v těžko dostupných a menších prostorách, přes montáže ocelových konstrukcí, až po úpravy obchodních pasáží či instalace velkých skleněných ploch za pomoci vakuových přísavkových rámů. Na rozdíl od velkých jeřábů je výhodou minijeřábu Unic jeho široké uplatnění v interiérech, patrech budov i na střechách. Tento stroj se ideálně hodí pro práci v prostorách bez snadného přístupu. Pavoučí design „nohou” Unicu nabízí velikou kompaktnost, umožňující pracovat i na místech, která se zpočátku jeví jako nedostupná.

technické parametry minijeřábu
Minijeřáb Unic
Minijeřáb Unic
Minijeřáb Unic
Minijeřáb Unic